Apie produkcija


Apie HHO sistemas

Nusibodo leisti pinigus degalams?
Dabar yra pasiekiama nauja sisema, kuri gali žymiai sumažinti degalų suvartojimą jūsų transporto priemonėje! Tiesiog naudokite klasikinius degalus (benzino, dyzelino ar dujų)  mišinyje kartu su vandeniliu, kurį pagamins jūsų automobilis, elektrolizės būdu. Vandenilis į variklio degimo kamerą paduodamas per oro įsiurbimo kolektorių. Vandenilis yra maišomas su įprastais degalais (benzinu, dyzelinu arba dujomis) ir kartu su jais sudeginamas variklyje. Taip yra padidinamas degalų oktaninis skaičius santykyje su oru. Degalai yra beveik visiškai sudeginami, o kenksmingų išmetamųjų dalelių skaičius sumažinamas iki minimumo.

Ši sistema yra labai paprasta, todėl jūs ją galite įsidiegti savarankiškai. Vis dėl to, mes vandenilio generatoriaus įdiegimą rekomenduojame patikėti vienam iš mūsų sertifikuotų autoservisų.

 Šių HHO vandenilio generatorių privalumai:
1.Sumažina automobilio degalų sąnaudas iki 30%. Taupymas bus pastebimas visose vairavimo rėžimuose - mieste, užmiestyje bei važiuojant mišriu rėžimu. Įsivaizduokite, kiek daug galite sutaupyti per metus!
2.Padidina automobilio galią ir trauką. Kuo daugiau degalų variklis sudegina, tuo greičiau jis susidėvi. Įsidiegus HHO generatorių – automobilio galia, trauka ir ilgaamžiškumas padidės.
3.Sumažina CO2 emisiją. Sistema su vandenilio generatoriumi sumažina į atmosferą išmetamų kenksmingų dalelių kiekį. Mes už švarią aplinką!
4.Sumažina variklio temperatūrą. Taip prailginamas variklio tarnavimo laikas, nes jis dirba esant žemesnei temperatūrai.
5.Likviduoja jūsų automobilio variklyje susidariusias  apnašas ir neleidžia joms formuotis ateityje.
6.Variklis dirba tyliau. Vandenilis pakoreguoja degalų degimo procesą, todėl po HHO generatoriaus įdiegimo variklis veiks daug tyliau.
7.Prailgina variklio tarnavimo laiką.
Taupyti degalus su HHO generatoriumi gali bet koks automobilis!
Musų HHO generatoriai komplektuojami su aukštos klasės elektronikos valdymo bloku kontroliuojančiu HHO generatoriaus darbą. Valdymo blokas yra lengvai pritaikomas tiek lengviesiems automobiliams, tiek sunkvežimiams ar krovininiams automobiliams, mikroautobusams, traktoriams, valtims ir bet kokiai kitai technikai, varomai vidaus degimo varikliais.

Kaip vandenilis naudojamas jūsų automobilyje?
Automobilio variklyje yra stūmokliai, kurie variklio darbo metu greitai juda aukštyn ir žemyn, užtikrindami automobilio galingumą. Kai stūmoklis yra žemesnėje padėtyje, jis sukuria vakuumą, kurio metu į variklį patenka kuras ir oras (tiekimas). Kai stūmoklis kyla į viršų, jis suspaudžia kuro/oro mišinį (suspaudimas) ir uždega jį (degimas). Idealaus variklio kuro mišinio degimas turėtų įvykti, kai stūmoklis yra viršutinėje padėtyje. Bet, deja, daugelyje variklių degimas įvyksta daug anksčiau, o kuras ne visiškai sudeginamas. Šiuo atveju, variklis dirba neefektyviai, padidėja jo kuro sąnaudos ir į atmosferą išmetamų CO2 dalelių kiekis.

Vandeniliui susimaišius su jūsų automobilio degalais, padidėja naudojamų degalų oktaninis skaičius ir suspaudimui reikalingo uždegamo kuro kiekis. Stūmokliai turi visiškai suspausti kuro mišinį tam, kad jis užsidegtų. Vandenilis papildomai padeda iki galo sudegti degalams taip sumažindamas CO2 emisijos kiekį. Tai padidina variklio galią, jis tampa "gyvesnis" ir sumažina kuro sąnaudas (l / km).

 
Kuro taupymas su HHO

Kuro sąnaudų sumažėjimas naudojant mūsų HHO sistemas siekia iki 30%.
Dauguma automobilių pradeda taupyti degalus be papildomos įrangos ar nustatymų.

Tačiau į mūsų komplekta jau įeina papildomą įrangą pagerinanti transporto priemonių degalų taupos rezultatus. Visus nustatymus už jūs atliks naujausia elektronika.
 

Degalų taupymo su HHO generatoriumi pavyzdys.

Automobilio su HHO įranga bandymų rezultatai:
Automobilis: BMW 530, dyzelinas, 1999, AT greičių dėžė, važiavimo režimo: Trasa (užmiestis), 90km/h 1500RPM, patikrinimo laikas: 4km

Sistema: STF HHO for cars generatoriaus komplektas
IŠJUNGTA: 5.8l/100km (1 litras dyzelino 17.24km)
IJUNGTA: 5.1l/100km (1 litras dyzelino 19.61km)

Sutaupyta dyzelinių degalų: UŽ MIESTO: 0.7l/100km (1l/2.37km)
Sutaupyta dyzelinių degalų: 12% dyzelinio kuro - Jūs galite nuvažiuoti 14% didesnį atstumą.

Sutaupyta dyzelinių degalų: MIESTAS: 2.9l/100km (1l/4.29km)
Sutaupyta dyzelinių degalų: 30% dyzelinio kuro - Jūs galite nuvažiuoti 42% didesniį atstumą.