2013 m. birželio 9 d., sekmadienis

HHO Sistema
HHO sistema padės jums sutaupyti nuo 10% iki 30% sunaudojamų degalų. HHO sistemą galima įrengti bet kuriame automobilyje. Kiekvienas gali sutaupyti pinigų, nesvarbu ar jūsų automobilis naudoja benziną, dyzeliną ar (LPG) dujas, senas jis ar naujas, didelis ar mažas.
HHO vandenilio generatorių gamyboje naudojamos nanotechnologijos garantuoja generatoriams geriausią kokybę ir gryniausio vandenilio išsiskyrimą. Veikimo principas yra visiškai paprastas – vanduo yra dalinamas į vandenilį ir deguonį. Vandenilis per oro įsiurbimo kolektorių patenka į variklį ir susimaišęs su iškastiniais degalais (benzinu, dizelinu, LPG dujomis) veikia kaip katalizatorius. Degalai yra visiškai sudeginami. Degimo metu išsiskiria daug daugiau energijos, todėl sunaudodamas tą patį degalų kiekį, variklis dirba daug efektyviau. Kaip susitaupo degalai? Tiesiog su tuo pačiu degalų kiekiu nuvažiuojate daug didesnį atstumą, nes variklis dirba efektyviau.
Ekonomija
Paprastai automobilio variklyje yra sudeginama tik apie 30% - 50% degalų, o kita jų dalis, tiesiogine prasme, yra pašalinama per automobilio išmetimo sistemą. Naudojant HHO sistemą degalai sudeginami iki 90 %. Benzininiuose automobiliuose taip pat yra galimybėtaupyti pereinant prie mažesnio oktaninio skaičius degalų. Pvz., jeigu jūs naudojate A-98 tipo degalus, jūs galite pradėti naudoti A-95 tipo degalus. Variklio darbas ir efektyvumas dėl to nei kiek nepasikeis, nes šį skirtumą sulygins HHO dujos.
Ekologija
Vidaus degimo varikliuose degimas vyksta neefektyviai. Sudeginama tik 40% degalų, o likę 60% yra išmetami į orą ir teršia mūsų aplinką. Naudojant HHO sistemą, degalai yra beveik visiškai sudeginami, todėl į aplinką pavojingų dalelių beveik nepatenka. Atlikus bandymus buvo nustatytajog deguonies koncentracija išmetimo vamzdyje padidėja 3 kartus. Savaime aišku, tiek pat kartų sumažėja CO ir NOx koncentracija. Šiuo atveju automobilis pradeda atitikti EURO - 4, EURO - 5 ir aukštesnes ekologijos standartų klases.
Galia
Degdamos variklio cilindre HHO dujos išskiria 5 kartus daugiau energijos nei kiti degalai.Variklio naudingumo koeficientas padidėja iki 40%. Variklis dirba „minkščiau“, sumažėja vibracija, staigiau reaguojama dirbant žemais apsisukimais ir mažais greičiais. Kitaip tariant, jūsų senasis automobilis tampa žymiai jaunesnis ir energingesnis. Tai palengvina važiavimą miesto sąlygomis, bei pervežant krovinius, kai reikia staigiai pajudėti iš vietos arba greitai manevruoti.
Ilgaamžiškumas
HHO dujoms susimaišius su jūsų automobilio degalais kuro degimo procesas vyksta tolygiai, be mikrosprogimų. Visiškai sudeginami degalai, stūmokliai apkraunami tolygiai, be perkritimų ir švaistiklinių mikrosvyravimų. Taip, beveik dvigubai prailginamas variklio tarnavimo laikas, sumažinamas skleidžiamas triukšmas ir vibracija. Be to, naudojant HHO dujas, padidėja kompresija, ant žvakių ir cilindruose nesusidaro nuodegulių, nevyksta elektroerozija.
HHO generatorius yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Elektrodai gaminami panaudojant nanotechnologijas, todėl elektrolizės proceso metu nesusidėvi. Korpusas gaminamas iš plastiko neprarandančio savo savybių dešimtis metų. Jis yra lengvas, ir atsparus rūgštims. Papildoma elektrinė dalis yra pilnai automatizuota ir apsaugota nuo drėgmės. Sistema pagaminta taip jog jai galioja „ nėra kam gesti” principas.
Kompaktiškumas
Ši sistema yra labai kompaktiška, todėl ją galima sumontuoti po bet kurio automobilio kapotu. Čia nenaudojami jokie dujų balionai. Jeigu po automobilio dangčiu nėra kur „įkišti“ rankų, mes jūms pasiūlysime sistemą, kuri montuojama bagažinėje.
Vairuotojai, turintys automobilius su didelio darbinio tūrio varikliais, dažniausiai nesuka sau galvos dėl kasdien brangstančių degalų. Šių automobilių vairuotojai važiuodami į tolimas keliones, (žvejybą, medžioklę), labiau suinteresuoti pravažiuojamų degalinių kiekiu, arba bagažinėje telpančiu kuro talpų kiekiu. Įsidiegęs HHO sistemą, kiekvienas vairuotojas tikrai džiaugsis kai savo automobilio baku nuvažiuos 20%- 50% didesnį atstumą ir nereikės taip dažnai žvalgytis artimiausios degalinės.
Aptarnavimas
Kas tam tikrą laiką reikia tiesiog papildyti vandens rezervuarą distiluotu vandeniu, arba pakeisti vasarinį elektrolitą žieminiu. Kas 10.000 km arba kartą į metus patariame senąjį elektrolitą pakeisti nauju, o kas 20.000 km arba kartą į du metus, kaip ir kiekvienam automobiliui atlikti oficialią HHO sistemos techninę apžiūrą. Dabar jau turime sistemų, kurios dirba be elektrolito, užtenka tiesiog retkarčiais papildyti sistemą distiliuotu vandeniu.
Saugumas
Visi žinome jog vandenilis yra labai sprogus, todėl kyla klausimas dėl saugumo. Ypač tai pavojinga šių dujų susikaupimo vietose pvz. lyginant su LPG dujomis, dujų baliono sprogimo galimybė nors ir minimali, bet vistiek egzistuoja.
Vandenilio dujos HHO sistemoje niekur nesikaupia. Jos yra gaminamos tik kai variklis yra užvestas. Kitaip tariant, HHO dujų gamybos procesas yra taip sureguliotas, jog pagaminamas tik toks jų kiekis, koks turi būti sunaudotas. Vandenilio dujos niekur nesikaupia, o jeigu atsiras tokia galimybė, tai bus labai nedidelis kiekis, kuris greitai išsisklaidys ore. Autoįvykio metu dujų gamybos procesas nutraukiamas automatiškai. HHO dujų generatorius pagamintas iš dūžtančios medžiagos, todėl ir pats atlieka avarinio išjungimo funkciją. Labai didelio smūgio metu jis subyra, o išbėgęs elektrolitas sustabdo dujų gamybą. Visi mūsų produktai turi CE sertifikatus.